2018 Fall South Sound United League
Team Schedules - Girls Under 12 Division 3  
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : FME Hotshots - Booke
A2 : RSA Union G07 Hamel
A3 : RSA Union G07 Dizon
A4 : RSA Union G07 Jahn
A5 : Southlake Select G07 White
A6 : Harbor GU12 Lightning
A7 : FME Lancers - Trojanowski
A8 : LSDSC Bulldogs
A9 : Southlake Rec G07 Abel

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664311  Glacier View JH  09:00 AM  3 A3 vs A6RSA Union G07 Dizonvs.Harbor GU12 Lightning
 664312  Ferrucci Junior High  10:30 AM  1 A4 vs A5RSA Union G07 Jahnvs.Southlake Select G07 White
 664309  Hedden Elementary  01:30 PM  1 A1 vs A8FME Hotshots - Bookevs.LSDSC Bulldogs
 664310  Glacier View JH  01:30 PM  3 A2 vs A7RSA Union G07 Hamelvs.FME Lancers - Trojanowski

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664315  Hedden Elementary  09:00 AM  1 A7 vs A1FME Lancers - Trojanowskivs.FME Hotshots - Booke
 664313  Hazen High School  10:30 AM  1 A5 vs A3Southlake Select G07 Whitevs.RSA Union G07 Dizon
 664314  Goodman MS  11:30 AM  Up A6 vs A2Harbor GU12 Lightningvs.RSA Union G07 Hamel
 664316  Fort Steilacoom Park  02:00 PM  C A8 vs A9LSDSC Bulldogsvs.Southlake Rec G07 Abel

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664320  Maywood Middle  09:00 AM  1 A5 vs A6Southlake Select G07 Whitevs.Harbor GU12 Lightning
 664317  Shaw Rd Elementary  10:30 AM  1 A2 vs A9RSA Union G07 Hamelvs.Southlake Rec G07 Abel
 664318  Ferrucci Junior High  01:30 PM  1 A3 vs A8RSA Union G07 Dizonvs.LSDSC Bulldogs
 664319  Ferrucci Junior High  03:00 PM  9 A4 vs A7RSA Union G07 Jahnvs.FME Lancers - Trojanowski

Bracket - Sunday, September 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664358  Surprise Lake Middle School  02:00 PM  1 A1 vs A2FME Hotshots - Bookevs.RSA Union G07 Hamel

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664321  Harbor Ridge Middle School  09:00 AM  MS A6 vs A4Harbor GU12 Lightningvs.RSA Union G07 Jahn
 664324  Hazen High School  10:30 AM  1 A9 vs A1Southlake Rec G07 Abelvs.FME Hotshots - Booke
 664322  Hedden Elementary  12:00 PM  1 A7 vs A3FME Lancers - Trojanowskivs.RSA Union G07 Dizon
 664323  Fort Steilacoom Park  03:30 PM  C A8 vs A2LSDSC Bulldogsvs.RSA Union G07 Hamel

Bracket - Sunday, September 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664356  Kiwanis Park  01:00 PM  1 A5 vs A4Southlake Select G07 Whitevs.RSA Union G07 Jahn

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664328  Ferrucci Junior High  09:00 AM  9 A4 vs A7RSA Union G07 Jahnvs.FME Lancers - Trojanowski
 664327  Maywood Middle  09:00 AM  1 A5 vs A8Southlake Select G07 Whitevs.LSDSC Bulldogs
 664325  Shaw Rd Elementary  10:30 AM  1 A3 vs A1RSA Union G07 Dizonvs.FME Hotshots - Booke
 664326  Ferrucci Junior High  03:00 PM  9 A4 vs A9RSA Union G07 Jahnvs.Southlake Rec G07 Abel

Bracket - Sunday, October 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664360  Ferrucci Junior High  01:00 PM  9 A2 vs A6RSA Union G07 Hamelvs.Harbor GU12 Lightning

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664329  Fife High School  09:00 AM  2 A7 vs A5FME Lancers - Trojanowskivs.Southlake Select G07 White
 664331  Maywood Middle  09:00 AM  1 A9 vs A3Southlake Rec G07 Abelvs.RSA Union G07 Dizon
 664332  Fife High School  12:00 PM  2 A1 vs A2FME Hotshots - Bookevs.RSA Union G07 Hamel
 664330  Fort Steilacoom Park  01:30 PM  C A8 vs A4LSDSC Bulldogsvs.RSA Union G07 Jahn

Bracket - Sunday, October 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664350  Harbor Ridge Middle School  11:30 AM  MS A6 vs A1Harbor GU12 Lightningvs.FME Hotshots - Booke

Bracket - Saturday, October 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664333  Shaw Rd Elementary  09:00 AM  1 A4 vs A2RSA Union G07 Jahnvs.RSA Union G07 Hamel
 664334  Hazen High School  12:00 PM  1 A5 vs A1Southlake Select G07 Whitevs.FME Hotshots - Booke
 664335  Harbor Ridge Middle School  12:30 PM  MS A6 vs A9Harbor GU12 Lightningvs.Southlake Rec G07 Abel
 664336  Fife High School  01:30 PM  2 A7 vs A8FME Lancers - Trojanowskivs.LSDSC Bulldogs

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664338  Maywood Middle  09:00 AM  1 A9 vs A5Southlake Rec G07 Abelvs.Southlake Select G07 White
 664339  Surprise Lake Middle School  01:00 PM  1 A1 vs A4FME Hotshots - Bookevs.RSA Union G07 Jahn
 664340  Shaw Rd Elementary  01:30 PM  1 A2 vs A3RSA Union G07 Hamelvs.RSA Union G07 Dizon
 664337  Fort Steilacoom Park  04:15 PM  C A8 vs A6LSDSC Bulldogsvs.Harbor GU12 Lightning

Bracket - Saturday, November 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664352  Shaw Rd Elementary  09:00 AM  1 A3 vs A2RSA Union G07 Dizonvs.RSA Union G07 Hamel
 664341  Maywood Middle  09:00 AM  1 A9 vs A7Southlake Rec G07 Abelvs.FME Lancers - Trojanowski
 664342  Fife High School  10:30 AM  2 A1 vs A6FME Hotshots - Bookevs.Harbor GU12 Lightning
 664343  Shaw Rd Elementary  12:00 PM  1 A2 vs A5RSA Union G07 Hamelvs.Southlake Select G07 White
 664362  Fort Steilacoom Park  01:30 PM  C A8 vs A3LSDSC Bulldogsvs.RSA Union G07 Dizon

Bracket - Sunday, November 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664351  Ferrucci Junior High  02:00 PM  9 A3 vs A9RSA Union G07 Dizonvs.Southlake Rec G07 Abel

Bracket - Saturday, November 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664348  Liberty High School  09:00 AM  HS A5 vs A7Southlake Select G07 Whitevs.FME Lancers - Trojanowski
 664357  Goodman MS  11:30 AM  Up A6 vs A8Harbor GU12 Lightningvs.LSDSC Bulldogs
 664354  Surprise Lake Middle School  12:00 PM  1 A1 vs A9FME Hotshots - Bookevs.Southlake Rec G07 Abel
 664344  Shaw Rd Elementary  12:00 PM  1 A3 vs A4RSA Union G07 Dizonvs.RSA Union G07 Jahn

Bracket - Sunday, November 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664355  Ferrucci Junior High  02:00 PM  9 A2 vs A7RSA Union G07 Hamelvs.FME Lancers - Trojanowski

Bracket - Saturday, November 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664345  Maywood Middle  09:00 AM  1 A9 vs A4Southlake Rec G07 Abelvs.RSA Union G07 Jahn
 664347  Surprise Lake Middle School  01:30 PM  1 A7 vs A6FME Lancers - Trojanowskivs.Harbor GU12 Lightning
 664346  Fort Steilacoom Park  01:30 PM  C A8 vs A5LSDSC Bulldogsvs.Southlake Select G07 White

Bracket - Sunday, November 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664361  Hazen High School  04:00 PM  1 A9 vs A5Southlake Rec G07 Abelvs.Southlake Select G07 White

Bracket - Saturday, December 01, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 664349  Shaw Rd Elementary  10:30 AM  1 A4 vs A8RSA Union G07 Jahnvs.LSDSC Bulldogs
 664359  Fife High School  10:30 AM  2 A7 vs A1FME Lancers - Trojanowskivs.FME Hotshots - Booke
 664353  Harbor Ridge Middle School  11:00 AM  MS A6 vs A3Harbor GU12 Lightningvs.RSA Union G07 Dizon






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.